S ohledem na Nouzový stav a opatření související s karaténou je pozastaven výcvik dětí. Vstup do areálu jen majitelé nebo ošetřovatelé koní! V závažných případech veterinář a kovář za dodržení následujících pravidel: Vždy jen jeden člověk mimo veterináře a kováře z k zajištění nezbytných potřeb, pohybu koně a veterinárích úkonů.
Před vstupem do areálu budete mít vždy odezinfikované ruce a při pohybu po areálu ústenku, respirátor nebo jinou pomůcku chránící dýchací cesty. V areálu je prováděna denně dezinfekce klik, držadel a kolíků od boxů. Pokud se necítíte 100% zdrávi nebo jste byli v kontaktu s dovolenkáři po vyhlášení Nouzového stavu - nechoďte sem! Vždy po použití před spláchnutím zavírejte poklop od wc! Neshlukujte se. V hale maximálně 2 koně! Neopuštějte areál - mimo přilehlé bývalé komunikace! V šatně máte dezinfekci na ruce a ubrousky s dezinfekcí, používejte je!
JK Karlovy Vary - Stará Role má 3 vnitřní stáje a 26 letních boxů, které jsou využívány
zejména při akcích a závodech.
Vnitřní stáje jsou vybaveny napáječkami a žlaby.
V současné době je možnost ustájení koní ve vnitřních stájích, ale pouze v omezeném počtu. Klub poskytuje ustájení včetně mistování , které se platí před každým započatým měsícem. V ceně je zahrnuto mistování, vodění do výběhu, seno, oves a podestýlka, 3x denně nakrmení koně, ale také užívání venkovních cvičných ploch včetně haly .
K dispozici jsou výběhy ohrazené elektrickým ohradníkem.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one