S ohledem na Nouzový stav a opatření související s karaténou je pozastaven výcvik dětí. Vstup do areálu jen majitelé nebo ošetřovatelé koní! V závažných případech veterinář a kovář za dodržení následujících pravidel: Vždy jen jeden člověk mimo veterináře a kováře z k zajištění nezbytných potřeb, pohybu koně a veterinárích úkonů.
Před vstupem do areálu budete mít vždy odezinfikované ruce a při pohybu po areálu ústenku, respirátor nebo jinou pomůcku chránící dýchací cesty. V areálu je prováděna denně dezinfekce klik, držadel a kolíků od boxů. Pokud se necítíte 100% zdrávi nebo jste byli v kontaktu s dovolenkáři po vyhlášení Nouzového stavu - nechoďte sem! Vždy po použití před spláchnutím zavírejte poklop od wc! Neshlukujte se. V hale maximálně 2 koně! Neopuštějte areál - mimo přilehlé bývalé komunikace! V šatně máte dezinfekci na ruce a ubrousky s dezinfekcí, používejte je!
2006-09-02_10-24-23_IMG_9861.JPG
Historie klubu
Přestože v Karlových Varech, pomineme-li historickou dostihovou dráhu z konce 19.století, existovalo hned několik menších jezdeckých oddílů, impulz k založení dalšího přišel od manželů Pelcových v dubnu 1964. A tak se na místě zatopeného dolu bývalé cihelny začal budovat nový jezdecký areál. Další nadšenci, kteří se k „rodičům" přidali, svépomocí postavili stáje, šatny, klubovnu, krytou halu a nemalé úsilí je stálo zatravnění zavážky, kde je dnešní závodní kolbiště a drezurní obdélník, stejně tak i dokončení tréninkové plochy za halou. Neustálými úpravami areál prochází dodnes. Šanci na rozhodování o sobě samém dostal oddíl díky politickým změnám v zemi a v roce 1992 se vymanil zpoza ochranných křídel tělovýchovné jednoty a jako právní organizace pod názvem Jezdecký Klub K.Vary-St.Role se vydal na svou vlastní cestu.
FB_IMG_1570178089309.jpg
FB_IMG_1560278124345.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one