S ohledem na Nouzový stav a opatření související s karaténou je pozastaven výcvik dětí. Vstup do areálu jen majitelé nebo ošetřovatelé koní! V závažných případech veterinář a kovář za dodržení následujících pravidel: Vždy jen jeden člověk mimo veterináře a kováře z k zajištění nezbytných potřeb, pohybu koně a veterinárích úkonů.
Před vstupem do areálu budete mít vždy odezinfikované ruce a při pohybu po areálu ústenku, respirátor nebo jinou pomůcku chránící dýchací cesty. V areálu je prováděna denně dezinfekce klik, držadel a kolíků od boxů. Pokud se necítíte 100% zdrávi nebo jste byli v kontaktu s dovolenkáři po vyhlášení Nouzového stavu - nechoďte sem! Vždy po použití před spláchnutím zavírejte poklop od wc! Neshlukujte se. V hale maximálně 2 koně! Neopuštějte areál - mimo přilehlé bývalé komunikace! V šatně máte dezinfekci na ruce a ubrousky s dezinfekcí, používejte je!
Klisna je rodiny Řezníčků. Po své sportovní kariéře je cvičena na ,, indiánský způsob",
hlavně Terezkou Řezníčkovou, a nutno podotknout, že jim to nejen jezdí, ale i sluší. Občas sveze i jiné jezdce. je to spolehlivá starší hnědka, která má ráda špacíry.
FB_IMG_1570178651556.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one