S ohledem na Nouzový stav a opatření související s karaténou je pozastaven výcvik dětí. Vstup do areálu jen majitelé nebo ošetřovatelé koní! V závažných případech veterinář a kovář za dodržení následujících pravidel: Vždy jen jeden člověk mimo veterináře a kováře z k zajištění nezbytných potřeb, pohybu koně a veterinárích úkonů.
Před vstupem do areálu budete mít vždy odezinfikované ruce a při pohybu po areálu ústenku, respirátor nebo jinou pomůcku chránící dýchací cesty. V areálu je prováděna denně dezinfekce klik, držadel a kolíků od boxů. Pokud se necítíte 100% zdrávi nebo jste byli v kontaktu s dovolenkáři po vyhlášení Nouzového stavu - nechoďte sem! Vždy po použití před spláchnutím zavírejte poklop od wc! Neshlukujte se. V hale maximálně 2 koně! Neopuštějte areál - mimo přilehlé bývalé komunikace! V šatně máte dezinfekci na ruce a ubrousky s dezinfekcí, používejte je!
Jk Karlovy Vary - Stará Role, z.s. tel. +420 353 562 816
Starorolská 393/22
360 06 Karlovy Vary

Výbor : předseda: Lucie Holá / luciehola@seznam.cz/ sporťák: Chocholoušová Pavla /Pavla.cho@seznam.cz/ Ing. Eva Chromcová/chromcova.eva@centrum.cz/
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one