S ohledem na Nouzový stav a opatření související s karaténou je pozastaven výcvik dětí. Vstup do areálu jen majitelé nebo ošetřovatelé koní! V závažných případech veterinář a kovář za dodržení následujících pravidel: Vždy jen jeden člověk mimo veterináře a kováře z k zajištění nezbytných potřeb, pohybu koně a veterinárích úkonů.
Před vstupem do areálu budete mít vždy odezinfikované ruce a při pohybu po areálu ústenku, respirátor nebo jinou pomůcku chránící dýchací cesty. V areálu je prováděna denně dezinfekce klik, držadel a kolíků od boxů. Pokud se necítíte 100% zdrávi nebo jste byli v kontaktu s dovolenkáři po vyhlášení Nouzového stavu - nechoďte sem! Vždy po použití před spláchnutím zavírejte poklop od wc! Neshlukujte se. V hale maximálně 2 koně! Neopuštějte areál - mimo přilehlé bývalé komunikace! V šatně máte dezinfekci na ruce a ubrousky s dezinfekcí, používejte je!

Chci se stát členem klubu...

Je třeba podat přihlášku. Zápisné je 500,- Kč. Roční členské příspěvky do 18let 300,- Kč. Starší 500,- Kč. Evidovaní členové jen 100,-Kč ročně. Výhody členství - tréninky pod vedením zkušené trenérky s praxí a účastí na mistrovských akcích jak jako jezdec, tak i trenér jen 300,-Kč za hodinu na klubových nebo zapůjčených koních. Působí zde řada zkušených jezdců, jsou zde instruktoři, rozhodčí i stavitelé. Členové klubu neplatí za materiál při výcviku. Samozřejmostí jsou šatna, wc, sprchy. Členové klubu startují na domácích závodech zdarma. Účast na MČR hradí klub - cestu, ustájení, startovné. Umístění na oficiálních závodech třídy CSN a CDN jsou odměněny. Co požadujeme? Účast a pomoc při závodech a brigádách, dochvilnost, smysl pro fair play, neničení vybavení a hlavně KLADNÝ VZTAH KE KONÍM! Možnost ustájení vlastního koně v nových boxech, vyhovujících směrnici EU a zohledňujících welfare koně.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one