S ohledem na Nouzový stav a opatření související s karaténou je pozastaven výcvik dětí. Vstup do areálu jen majitelé nebo ošetřovatelé koní! V závažných případech veterinář a kovář za dodržení následujících pravidel: Vždy jen jeden člověk mimo veterináře a kováře z k zajištění nezbytných potřeb, pohybu koně a veterinárích úkonů.
Před vstupem do areálu budete mít vždy odezinfikované ruce a při pohybu po areálu ústenku, respirátor nebo jinou pomůcku chránící dýchací cesty. V areálu je prováděna denně dezinfekce klik, držadel a kolíků od boxů. Pokud se necítíte 100% zdrávi nebo jste byli v kontaktu s dovolenkáři po vyhlášení Nouzového stavu - nechoďte sem! Vždy po použití před spláchnutím zavírejte poklop od wc! Neshlukujte se. V hale maximálně 2 koně! Neopuštějte areál - mimo přilehlé bývalé komunikace! V šatně máte dezinfekci na ruce a ubrousky s dezinfekcí, používejte je!

Upozornění!

S ohledem na nouzový stav a opatření související s omezení pohybu osob se ruší výcvik provozu.
Do areálu vstup pouze majitelé a ošetřovatelé koní, k zajištění nezbytného pohybu a potřeb koně - vždy jen jeden z nich!
Vstup jen s rouškou, ústenkou nebo jiným ochranným prostředkem dýchacích cest a řádně vydezinfikované ruce!
Pohyb - hala max. 2 osoby, dodržujte rozpis!
Udržujte vzdálenost min. 2m.
Neopouštějte areál, je dost velký!
Kliky, vypínače a kolíky boxů jsou pravidelě dezinfikované, vy můžete udělat totéž. WC před spláchnutím přiklopte víkem. V šatně jsou dezinfekční ubrousky a dezinfekce - použijte je.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one